Kde jsem: Euro úvěr » Služby


Služby

Naše poradenství je komplexní

Kvalitní servis poskytujeme s velmi osobním přístupem ke všem klientům. Naším cílem je, aby každá nebankovní hypotéka byla vyřízena rychle, jednoduše a k Vaší maximální spokojenosti. Proto jsme Vám schopni kromě vyřízení úvěru zprostředkovat i požadovaná pojištění nemovitosti nebo Vám pomoci vybrat vhodného odhadce nemovitosti. Pokud stále hledáte vhodnou nemovitost ke koupi, jsme Vám schopni nabídnout nemovitosti z vlastní nabídky. Zatím jsou v naší nabídce většinou stavební pozemky a rodinné domy v okolí Prahy. Výhodou této služby je, že Vámi složená rezervace je vratná v případě, že Vám nedokážeme úvěr zařídit.

Abychom Vám nabídli tento kompletní servis, spolupracujeme s vybranými pojišťovnami a realitními kancelářemi. Zajistíme Vám odhadce, právníky a překladatele dokumentů ze zahraničí. Chcete zjistit ohledně Vašich možností více? Zde klikněte a vyplňte nám úvěrový formulář!

Realizace Vašeho záměru

Pokud bude Váš záměr po prvnotním posouzení Vaší on-line žádosti a výpisů z registrů reálný, vyžádáme si od Vás základní dokumenty (potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání, list vlastnictví či odhad kupované nemovitosti) a po jejich posouzení Vás vyzveme k osobní schůzce a vyplnění žádostí o úvěr. Na osobní schůzku pozveme pouze ty z Vás, u kterých bude reálné úvěr schválit dle stanoviska našich finančních partnerů. To znamená, že k nám nebudete jezdit zbytečně. Za naše poradenství nám předem neplatíte žádné poplatky, jako u většiny ostatních firem. Osobní schůzka při kladné odpovědi našich partnerů slouží k sepsání žádosti, předání podkladů ke schválení úvěru a smlouvě o zprostředkování Vašeho úvěru. Při schválení úvěru k nám přijedete podepsat úvěrové smlouvy, a můžete zrealizovat Váš záměr.

Za naše služby neplatíte předem

Veškerý náš servis, poradenství a konzultace ohledně úvěru jsou pro Vás bezplatné. Poplatek za vyřízení úvěru inkasujeme až po schválení Vašeho úvěru.

Pro posouzení Vaší bonity a zjištění možností nebankovní hypotéky, můžete vyplnit následující formulář. Po jeho vyplnění Vás budeme telefonicky kontaktovat a informovat, jaké jsou Vaše možnosti. V případě, že Vám byla hypotéka na bance zamítnuta z důvodu problémů v bankovním registru dlužníků, měli byste si před vyplněním formuláře připravit výpis z bankovního registru dlužníků a výpis z databáze SOLUS.

Adresa: Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 773 187 959

Nebankovní hypotéky
od 50 tisíc do 10 milionů Nebankovní developerské úvěry
od 5 do 30 milionů