Bankovní produkty

Hypotéky při problému v registru

Našim klientům jsme schopni vyřídit úvěry na bydlení i při zápisu v bankovním registru dlužníků (CBCB), nebo bez prokázání příjmů, a to standardní bankovní cestou. Spolupracujeme totiž kromě nebankovních institucí i s 11 bankami a 4 stavebními spořitelnami.

Týká se to úvěrů na bydlení nad 1 mil. Kč. Problémové registry dovedeme schválit až do 9 dlužných splátek. Podmínkou je doplatit aktuálně dlužné splátky po splatnosti, a nemít od žádné banky exekuci ani zesplatněný úvěr. Pokud máte více, než 4-5 dlužných splátek, musíte navíc doplatit i dlužné splátky, které se objeví v nebankovním registru SOLUS.

Za vyřízení problémových úvěrů v registru se při vyřízení hypotéky platí vyšší poplatky za zpracování. Poplatky se neplatí předem! Platí se až po schválení úvěru. Problémové hypotéky s několika zpožděními řešíme pro naše klienty standardně, a neplatí se zde žádný poplatek za vyřízení hypotéky, na rozdíl od některé naší konkurence. Více se dozvíte na http://www.euro-hypoteka.cz/specialni-produkty.

Hypotéky bez prokázání příjmů

Hypotéky lze v dnešní době vyřídit, i pokud nedoložíte pro hypotéku potřebný příjem. Pokud je toto důvod, proč jste hledali řešení v nebankovní sféře, můžete být klidní a zůstat s námi u daleko levnějšího - bankovního řešení. Musíte být ale samozřejmě bonitní pro splácení této hypotéky.

Příjmy bankám uvádíte pouze informativně. Zde pro Vás umíme vyřídit několik různých produktů, u nichž se budeme pohybovat od 50% do 90% z odhadu nemovitosti. U těchto produktů musíte ale mít bezproblémový bankovní registr. Pokud ho v pořádku nemáta, vyřídíme Vám nebankovní hypotéku (Menu "Nebankovní hypotéky"). Více o bankovních hypotékách bez prokazování příjmu se dozvíte na http://www.euro-hypoteka.cz/specialni-produkty

Podnikatelské úvěry s registrem

V současné době „finanční krize" jsou všechny banky i soukromé společnosti velmi opatrné při poskytování nezajištěných úvěrů. Lépe řečeno, v dnešní době je téměř nemožné nezajištěný úvěr získat. Pokud Vám úvěr zamítli nebo Vám neposkytli dostatek finančních prostředků pro Vaše potřeby, jsou Vaše další možnosti na trhu velmi omezeny. Banky Vám již nepůjčí bez zástavy a navíc máte problém v bankovním registru.

Proč podnikatelské úvěry s námi?

Víme, kde Vám budou schopni poskytnout podnikatelský úvěr ,a to bez zajištění a s akceptací většiny problémů v bankovním registru, včetně zesplatněných úvěrů. Vaše žádost u nás bude posouzen velmi a rychle a s minimem administrativních úkonů. Do 2-5 dnů jsme schopni Vám říci, zda žádost o Váš podnikatelský úvěr bude úspěšná. Jedinou podmínkou je, abyste alespoň 1 rok podnikali (OSVČ, SRO).

Naše výhody podnikatelských úvěrů

  • podnikatelské úvěry pro OSVČ i firmy
  • vyhodnocení žádosti o firemní provozní úvěr zdarma
  • formuláře a administrativu řešíme My
  • max. úvěr 13,5 Mil. bez zajištění Kč u firem se ziskem (max. úvěr je 3,5 Mil. Kč + 100% provozního zisku nebo základu daně)
  • max. úvěr 3,5 Mil. Kč u firem s nulovým provozním ziskem (základem daně u OSVČ)
  • max. úvěr 2 Mil. Kč u firem ve ztrátě
  • s případným dozajištěním je maximální výše úvěru neomezena, záleží jen na obratech společnosti
  • možnost obnovení podnikatelského úvěru po 1 roce
  • úrok od 6,3% p.a.

Chcete požádat o podnikatelský úvěr? Vyplňte formulář kliknutím na tento odkaz: http://www.hypotecni-hypoteky.cz/provozni-uvery/online-zadost-o-firemni-uver, a náš specialista Vás bude kontaktovat na Vámi uvedených kontaktech. Pokud chcete, můžete pro případné dotazy volat přímo naši pražskou centrálu na tel. číslo  +420 774 187 258.            

Adresa: Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
Tel.: +420 773 187 959

Nebankovní hypotéky
od 50 tisíc do 10 milionů Nebankovní developerské úvěry
od 5 do 30 milionů